Penzión Cosmopolitan 3 - pri tajchu
SKEN

Penzión Cosmopolitan 3 - pri tajchu

O nás

Penzión Cosmopolitan III. je situovaný 7km od centra mesta Banská Štiavnica v malebnom prostredí Štiavnických vrchov. Penzión sa nachádza v bezprostrednej blízkosti pri tajchu Vindšachta. Zo všetkých našich izieb je priamy výhľad na jazero a taktiež máme k dispozicií 3 dvojizbové apartmány, ktorých súčasťou je priestranná terasa s posedením. Všetci naši ubytovaní hostia môžu využívať súkromnú pláž penziónu, z ktorej je priamy prístup do vody. Na pláži sa nachádzajú tiež lehátka využitelné na váš celodenný oddych a relax.

         

Penzión Cosmopolitan III. je výbornou voľbou aj pre rodiny s deťmi, nakoľko disponuje vlastným pieskoviskom so šmýkačkou. Počas letnej sezóny máme pre Vás pripravené aj vodné bicykle, ktoré určite oceníte počas horúcich letných dní. Penzión má vlastnú reštauráciu s priestrannou terasou a krásnym výhľadom na tajch Vindšachta. 

  

Od 1.10.2017 do 14.5. 2018 je Penzión Cosmopolitan 3 na Štiavnických Baniach otvorený iba pre firemné a skupinové akcie. Od 14.05.2018 je reštaurácia otvorená denne podľa aktuálnych otváracích hodín

 

 Služby:

Ubytovanie: 2-lôžkové podkrovné izby bez možnosti prísteľku - 7x

                     4 - lôžkové izby s možnosťou prísteľku- 5x

V prípade potreby máme k dispozícií detské postieľky, ktoré je možné umiestniť na ktorúkoľvek izbu.

Parkovanie je bezplatné priamo pri penzióne.
Free wifi  
Reštaurácia v hlavnej letnej sezóne je otvorená denne.
Terasa s kapacitou cca 100os je vhodná tiež na rôzne rodinné či firemné oslavy, svadby a iné.

         

         

 

RECEPCIA: 9,00 - 21,00 hod


Rezervácie: cosmopolitan3@penzioncosmopolitan.sk

UPOZORNENIE: Dovoľujeme si upozorniť našich hostí a zároveň sa aj ospravedlniť, že v prípade nepriaznivého počasie sa vyskytuje problém s príjmom televízneho signálu. Bohužiaľ, terénna dispozícia okolia sa nedá upraviť tak, aby sme tento signál mohli zabezpečiť v plnom rozsahu.  

Návrat hore
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!